Teknede Nişan

YENİ DÖNEM KAMPANYALARIMIZ İÇİN

ARAYINIZ

HIZLI TEKLİF ALIN : (0532) 488 38 99


UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Ekonomik Paket

Menü 1-Kokteyl
- 4 Saat Boğaz Turu
- Dj Müzik Yayını
- Tekne Süslemesi
- Gelin Yolu
- Gelin Tacı
- Düğün Pastası
- Gelin Masası
- Video Çekimi + 10 Fotoğraf Hediye

Lüks Paket

Menü 2-3-4 Kokteyl 2
- 4 Saat Boğaz Turu
- Dj Müzik Yayını
- Tekne Süslemesi
- Gelin Yolu
- Gelin Tacı
- Düğün Pastası
- Gelin Masası
- Video Çekimi + 10 Fotoğraf Hediye
Özgürlüğün, sonsuzluğun halidir deniz. İşte bu yüzden en unutulmaz anlar da deniz üzerinde yaşanır. Birçok farklı kategoride tekne turu ile eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Tekneler genelde gündelik eğlenceler için sıklıkla kullanılsa da evlilikte ve evliliğe giden heyecan verici adımlarda da son dönemlerde sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle deniz seven insanların, tertemiz deniz havasında, hafif bir esinti eşliğinde bir yaz akşamı teknede evlenme fikri oldukça hoşuna gidiyor. Oldukça da doğru bir karar.

Nişan için çeşitli fikirler vardır fakat genellikle sade bir kına yapılır. Peki, bir kına en fazla ne kadar eğlenceli ve unutulmaz olabilir? Hiç şüphesiz teknede nişan yaparak, tanıdığınız kimsenin yaşamadığı kadar muhteşem bir kınaya ev sahipliği yapmış olacaksınız. Evlilik öncesindeki tüm stresi de böyle güzel bir eğlence ile kafanızdan atacak ve düğün için çok daha fazla mutluluk biriktireceksiniz.

Düğün ve Nişan hazırlıkları size ard arda pek çok konuda seçim yapmanızı gerektirir . Unutulmaz anlar yaşamanız için teknede düğün, nişan ve özel günleriniz için uygun fiyatlara kiralık tekne ve özel yat kiralama hizmetleri,Erdem Tur olarak bu mutlu ve telaşeli gününüzde hizmetinizdeyiz.

Teknede Nişan

Teknede Nişan
Bir teknede yapılabileceklerin sınırlı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Teknede muhteşem bir nişan yapabilirsiniz. Evliliğe giden yoldaki en önemli adımlardan biri olan nişanı böyle etkinlik ile yapmak, sizi evlilikte büyük beklentilere sokacaktır ama ileride anlatacağınız güzel bir nişan anınız olacak. Teknede nişan çoğu insanın aklına gelmeyen havalı bir başlangıçtır. Nişan için herkesin kendine has fikirleri vardır. Çocukluğumuzdan beridir evliliğe dair düşüncelerimiz ve sorularımız olmuştur hep. En güzel hayaller ise sevdiğiniz insan ile evleneceğiniz gecedir. Evleneceğiniz gece basit bir halay töreninden çok daha fantastik olabilir. Bunu gerçekleştirebileceğiniz en güzel yollardan bir tanesi de teknede nişan diyebiliriz.

Mesaj Gönder
Tıkla Ara